Je to tak jednoduché.

Všetky naše produkty a služby nájdete prehľadne zoradené v našom internetovom obchode VoIPlanet.sk, nech sa páči vstúpte.

Vstúpiť do VoIPlanet.sk

Arrow down

Predstavenie

Vítame Vás, radi Vám predstavíme hlavné oblasti pôsobenia našej spoločnosti.
 

Vývoj a projekcia VoIP riešení

Navrhujeme, projektujeme, dodávame a inštalujeme telekomunikačné a Call centrové VoIP systémy JustCall Cloud, nahrávacie zariadenia pre telefonickú a rádiovú prevádzku DialLog a TRX, hlasové informačné systémy IVR a VoIP riešenia.

 

Dodávame VoIP HW a SW

Dodávame hardware pre počítačovú telefóniu výrobcov Digium, Sangoma, OpenVox, ATCOM a ďaších. Zabezpečujeme predaj , predpredajné a popredajné poradenstvo ako aj servis ponúkaných produktov. Navštívte náš VoIP obchod VoIPLanet.sk

 

Cloud Call a kontaktné centrum

Predpredajná konzultácia, návrh riešenia Call alebo kontaktného centra, prenájom virtuálneho call centra JustCall Cloud, rýchle nasadenie a zaškolenie agentov a supervízorov. Cenník JustCall Cloud

Naše produkty a služby

Nižšie sú uvedené niektoré z našich najlepších projektových prác, ktoré sme urobili pre klientov.

Naši klienti

Dôveruje nám viac ako 100 spokojných zákazníkov

Líder v poskytovaní personálnych služieb , využíva naše riešenie DialLog Call Centre Edition. V rámci riešenia je vybudovaná aj globalná hlasová sieť na báze VoIP pre pobočky spoločnosti.


Rodinná banka Cord Blood Center a jej zahraničné pobočky v Taliansku, Rumunsku, Maďarsku, Českej republike pracujú s riešením DialLog Call Center Edition s globálnym dátovým a hlasovým prepojením všetkých zahraničných pobočiek a reprezentácií.

Kontaktujte nás

Ďakujeme, že ste si nás vyhľadali. Budeme radi ak nás kontaktujete.

Radi Vás uvítame v priestoroch našej spoločnosti, alebo nás kontaktujte telefonicky. Môžete nás kontaktovať aj cez kontaktný formulár pre rýchle získanie informácií o našich produktoch a službách.

  • Please use a REAL email address so that we can get back to you.